Advertisement
2007 - 2008 Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
16.12.2008.

Rocznik 2007/2008

Szkoła Podstawowa Nr 4

 

Klasa VI A

Wychowawca: Ewa Marcinkowska

 

Brożek Mateusz

Czapiewski Marcin

Czecholewska Iwona

Dobrowolski Karol

Domiczew Piotr

Falkiewicz Michał

Kabziński Michał

Kosiński Damian

Łapińska Oliwia

Majewski Mateusz

Rudzińska Paula

Sołyga Wojciech

Szalewicz Klaudia

Tymoszewski Karol

Warmbier Przemysław

Wieczorek Kamil

Woronkiewicz Kinga

 

Klasa VI B

Wychowawca: Aleksnadra Janczewska – Kowal

Birut Łukasz

Czop Ewelina

Domański Kamil

Filipczuk Malwina

Gołuński Paweł

Groczyński Rafał

Jacewicz Natalia

Jankowski Patryk

Jost Rafał

Karwaszewska Dominika

Kobus Paulina

Kołaczek Jarosław

Kuzioł Marcin

Marciniak Mateusz

Markowski Dominik

Muzolff Dawid

Partyka Martyna

Renk Karol

Rogulska Karolina

Stępniak Marta

Tomik Paulina

Zaniewska Paulina

Żelazna Sandra

 

Klasa VI C

Wychowawca: Grażyna Serewiś

Bąk Aleksandra

Bobrowska Monika

Brzezińska Agnieszka

Długiński Dawid

Frątczak Marek

Gogola Aleksandra

Gołębiowski Piotr

Gronek Weronika

Karbownik Łukasz

Kosiorowski Rafał

Lis Martyna

Malzacak Magda

Miłosz Damian

Mospinek Sandra

 Nowaczewski Paweł

Pałka Agata

Pastuszak Wojciech

Pawłowski Łukasz

Rozkwitalska Izabela

Seweryniak Przemysław

Smuga Patrycja

Starosta Michał

Szczepańska Irmina

Szmytka Kamil

Wenta Marta

 

Klasa VI D

Wychowawca: Tadeusz Cyra

Bobnis Dawid

Budna Aleksandra

Flejszman Roman

Jaroszewicz Patrycja

Kamińska Aleksandra

Kaźmierska Aleksandra

Kopeć Tomasz

Koss Patrycja

Krajza Marcin

Kropidłowski Dawid

Malanowski Dominik

Misztal Krystian

Pelc Rene

Ruszty Dominika

Rytel Dominik

Sakowiec Miłosz

Szczygieł Sebastian

Sztejter Karolina

Święcikowska Aneta

Taranowska Darai

Trzciński Piotr

Wacławski Krzysztof

Wróbel Dominika

Zańko Agnieszka

Zawadziński Damian

 

Klasa VI E

Wychowawca: Helena Janikowska

Andrynowska Anastazja

Bogusz Diana

Brukszto Paulina

Chmielarz Karolina

Czop Mateusz

Gołębiowska Katarzyna

Janzer Jakub

Kaczmarski Dawid

Krenca Kamila

Lis Korneliusz

Lotek Aleksandra

Markiewicz Karina

Miryn Justyna

Najmajer Kazimierz

Nowacki Kacper

Papierkiewicz Natalia

Plottke Iga

Poterska Daria

Proszowski Dariusz

Pytlasińska Maja

Raczkowski Patryk

Rynkowska Natalia

Sieniawski Mateusz

Skrzypiec Mateusz

Twardowski Łukasz

 

Klasa VI F

Wychowawca: Iwona Hajdel

Anasz Małgorzata

Bartel Michał

Boroń Jakub

Ciołek Sandra

Flis Izabela

Fryca Karolina

Gałązka Kinga

Górecki Mateusz

Justka Natalia

Kiedrowska Anna

Konkol Sandra

Kordulasińska Iza

Król Aleksandra

Kwiatkowska Weronika

Mazur Paulina

Nowiński Maksymilian

Podgórski Karol

Różyński Paweł

Sopata Ramona

Stelmach Marcin

Szerer Dawid

Tocha Michalina

Wylot Magdalena

Wyrwa Justyna

 

Gimnazjum Nr 4

 

 

Klasa III A

Wychowawca: Karina Hennig

Chmielarczyk Patrycja

Horobiński Robert

Jakubowska Patrycja

Janikowski Artur

Kasprzykowski Jacek

Kędzior Rafał

Kot Artur

Łepkowski Kamil

Mindykowski Damian

Parzyszek Jesica

Pasternak Monika

Paśko Michał

Podejko Natalia

Podwójcik Aleksandra

Sołyga Ewa

Tymińska Monika

Waszak Łukasz

Wieczorek Karolina

Więcław Marek

 

Klasa III B

Wychowawca: Beata Żurawska

Brzeski Piotr

Chyliński Patryk

Dymkowski Łukasz

Godyńska Sylwia

Gromadkiewicz Anna

Gruca Aleksandra

Hodownia Iwona

Klepacz Aleksandra

Konkel Katarzyna

Kownacka Katarzyna

Kraska Patryk

Ladowski Bartosz

Litka Katarzyna

Lubińska Anna

Łabiak Mariola

Łobaczewski Andrzej

Malinowska Marta

Mortira Araya Manuela

Papiernik Nicola

Piotrowicz Iwona

Podskok Adam

Tałach Karolina

 

Klasa III C

Wychowawca: Regina Łapińska

Bielecki Sebastian

Ciemno – Czołowska Patrycja

Daroszewska Katarzyna

Górna Anna

Kabzińska Marta

Kuzioł Sebastian

Lenartowicz Patryk

Lingowska Magdalena

Lubiński Patryk

Markun Nicole

Nasiadko Damian

Piechowski Patryk

Pikus Paweł

Plata Agnieszka

Poniewierski Oskar

Regliński Mateusz

Roguska Klaudia

Rzeczkowska Aneta

Szałkowski Jakub

Szramka Paulina

Witkowska Agata

Zaniewski Batrosz

 

Klasa III D

Wychowawca: Bożena Bielang

Bołoz Dawid

Brzoska Robert

Czarnecki Oskar

Czoske Kamil

Dardzyński Michał

Dąbek Paweł

Dołganiuk Izabela

Filipczuk Dorota

Kotowski Krystian

Kurzanowski Dawid

Kuś Adrian

Łapczyk Łukasz

Łopuski Patryk

Makowska Olga

Nogaczewska Anna

Ossowski Mateusz

Parczewska Agnieszka

Podciborska Natalia

Stasiak Sebastian

Wilkanowska Karolina

Ziemiaszewski Przemysław

Żelazna Kinga

 

 

Zmieniony ( 17.12.2008. )
 
następny artykuł »
© 2014 Zespół Szkół nr 4 w Pruszczu Gdańskim :: Joomla! i Joomla! IE jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.